Sekční vrata

Sekční vrata

Jsou vhodná do novostaveb i do rekonstruovaných objektů. Tepelnou pohodu v garáži Vám zajistí 40 mm polyuretanu uvnitř každé sekce.

Popis sekčních vrat

Pohyb sekčních vrat usnadňují torzní pružiny, jejichž umístění je dáno výškou nadpraží, tzn. vzdáleností od horní hrany otvoru ke stropu. Rozměr minimálně 220 mm Vám vytvoří ideální prostor pro uložení těchto pružin právě v nadpraží. Firma ALUROL si umí poradit i s menším rozměrem. V takovém případě ale musíte počítat s pružinami vzadu (pod stropem garáže).

Jistě Vás zajímá vzhled Vašich nových sekčních vrat. Vybírat si můžete z celé řady tvaru sekcí, imitací dřeva nebo libovolného odstínu barvy dle RAL. Školení zaměstnanci společnosti ALUROL Vám vše předvedou, stačí jen ukázat prstem.

Cenově výhodnější jsou pochopitelně sekční vrata s ručním ovládáním, avšak kdo z nás by si nechtěl zpříjemnit život se sekčními vraty s elektropohonem na dálkové ovládání. A kdyby došlo k výpadku elektrické energie? I v takovém případě má pro Vás firma ALUROL řešení – nouzové odblokování motoru.

Dokážeme však více. Můžeme Vám nabídnout vrata odsuvná do boku, vrata osazená přímo do otvoru nebo klasická vrata křídlová. Technici firmy ALUROL Vám předloží vždy to nejvýhodnější řešení.

Poptávka online

Realizace