606 620 602

VOLEJTE

Pro partnery

VSTUP ZDE
   

Nová pobočka - Hradec Králové

ALUROL spol. s r.o.
Chelčického 931
Hradec Králové
500 02

+420 725 452 160
hradec@alurol.com
Otevírací doba:
PO   9.00 - 16.30
ÚT   9.00 - 16.30
ST   9.00 - 16.30
ČT   9.00 - 16.30
PÁ   9.00 - 16.30


Otevřeli jsme pro Vás další pobočku a to v Hradci Králové, kde Vám rádi poradíme a ukážeme nás sortiment rolet, screenů, žaluzíí, markýz, pergol a vrat.

Vyhledat na mapě

Alurol - Sponzor druholigového bowlingového týmu


Vážení přátelé,

Jak jsme Vás již před časem informovali, naše společnost je hrdým sponzorem druholigového bowlingového týmu v Náchodě – ALUROL TEAM 😊 Rádi bychom touto cestou pogratulovali k získání 1. místa v 2. náchodské bowlingové lize. Gratulujeme týmu ve složení Vladimír Katuš a Pavel Probošt k vynikajícímu výsledku a poděkovali za příkladnou reprezentaci naší firmy. Jsme hrdí na toto skvělé umístění a přejeme hodně sportovních úspěchů do další sezóny.Váš ALUROL

Alurol - Sponzor druholigového bowlingového týmu

Po boji STŘÍBRO

Naše firma je hrdým sponzorem basketbalového týmu mužů Bizoni Náchod. 5.5.2024 se odehrálo finále krajské východočeské ligy v Chrudimi, kde hráči Bizonů bohužel po urputném boji podlehli soupeři TJ Sokol Chrudim a stali se tak vícemistry krajské ligy.

Společnost ALUROL, jako hlavní sponzor, je na tento velký úspěch pyšná a posíláme hráčům a celému realizačnímu týmu velkou gratulaci a poděkování za příkladnou reprezentaci naší společnosti.

Váš ALUROL

Basketbal 2. místo

Podpora Domova se zvláštním režimem - NAUTIS

Naše firma podporuje Domov se zvláštním režimem v Libčicích nad Vltavou - Národní ústav pro autismus, z. ú. (NAUTIS) - Klientům poskytuje ubytování, celodenní stravu, pomoc při osobní hygieně, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, zprostředkovává kontakt se společenským prostředím, poskytuje aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů klientů.

Váš ALUROL

NAUTIS

Alurol podporuje kulturní a sportovní akce

Naše firma již dlouhodobě podporuje kulturní a sportovní dění v Nové Městě nad Metují a okolí. Jednou z řady z nich byl letošní FOOD ART FESTIVAL pořádaný na zámku v Novém Městě nad Metují. Akce byla zaměřena na celosvětovou kuchyni, spoustu hostů, kulinářskou akademii, gastronomickou a uměleckáou show.

Váš ALUROL

FoodArtFestival

Zelená úsporám - dotace na stínící techniku

Podpora se poskytuje na pořízení a instalaci stavebních výrobků venkovní stínicí techniky určených ke snížení tepelné zátěže místností nacházejících se uvnitř obálky budovy.

Podpora je poskytována formou fixní dotace ve výši:

  • 1000 Kč/m2 plochy stíněné výplně otvoru na obálce budovy pro stínicí techniku s ručním ovládáním;
  • 1500 Kč/m2 plochy stíněné výplně otvoru na obálce budovy pro stínicí techniku s inteligentním motorickým řízením dle definice uvedené v kapitole 11.

V případě, že je u stejné výplně otvoru navrženo více podporovaných opatření stínicí techniky, výše podpory se nesčítá


Více o dotacích  

Zelená úsporám

Pobočka Praha - Horní Počernice

ALUROL spol. s r.o.
Náchodská 1880/113
Horní Počernice
Praha 193 00

+420 602 504 170
marek.dolecek@alurol.com
Otevírací doba:
PO   9.00 - 17.00
ÚT   9.00 - 17.00
ST   9.00 - 17.00
ČT   9.00 - 17.00
PÁ   8.00 - 15.00
Pro domluvení schůzky nebo při nepřítomnosti volejte +420 602 504 170.


Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku a to v Praze v Horních Počernicích, kde Vám rádi poradíme a ukážeme nás sortiment rolet, screenů, žaluzíí a vrat.

Vyhledat na mapě

SCREEN Eklipse UNI

Okenní screenová roleta Eklipse UNI je stínící systém, který zároveň poskytuje účinnou ochranu před větrem. V letních měsících zajistí ideální klima a ochranu před UV zářením. Perforovaná screenová tkanina umožňuje příjemný a přirozený výhled ven.

Více informací

Vytvořit poptávku

Inteligentní ovládání

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti. TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.


Více o inteligentním ovládání