491 470 456

VOLEJTE

Pro partnery

VSTUP ZDE

Vila Hortenzie

Jako další z našich mnoha referencí je Vila Hortenzie v Novém Městě nad Metují, kde firma ALUROL dodala venkovní rolety a screenové rolety. V této překrásné vile je možnost ubytování v několika pokojích i apartmánech.Kontakt na ubytování: vila.hortenzie@centrum.cz | +420 737 022 240

Alurol sponzoruje basketbalisty, kteří vybojovali TITUL

Neuvěřitelného úspěchu dosáhli basketbalisté Náchoda. Ve finále FINAL FOUR Východočeské ligy zdolali domácího favorita a můžou pomýšlet na postup do 2.ligy!

Komentář kapitána Pavla Prouzy :
"V posledních letech jsme vždy postoupili do Final Four, buď jsme pak ale prohráli ve finále nebo už v semifinále. Teď se to konečně povedlo. Myslím, že finále rozhodlo to, že máme zkušenější hráče, bojovali jsme a ke konci se štěstíčko přiklonilo na naši stranu. Dařilo se nám pod košem, občas jsme trefili nějakou trojku, ale hlavně bych vyzdvihl skvělou obranu, protože jednoznačně nejlepšího hráče soutěže Láďu Malého jsme udrželi na 14 bodech, což bylo také důležité. O tom, jestli budeme chtít hrát v příští sezóně druhou ligu, jsme se zatím v klubu moc nebavili, ale v hospodě to určitě probereme "
Nezbývá než přidat velkou GRATULACI!

Celý článek o výhře ZDE  


Basketbal 1. místo

Zelená úsporám - dotace na stínící techniku

Podpora se poskytuje na pořízení a instalaci stavebních výrobků venkovní stínicí techniky určených ke snížení tepelné zátěže místností nacházejících se uvnitř obálky budovy.

Podpora je poskytována formou fixní dotace ve výši:

  • 500 Kč/m2 plochy stíněné výplně otvoru na obálce budovy pro stínicí techniku s ručním ovládáním;
  • 1000 Kč/m2 plochy stíněné výplně otvoru na obálce budovy pro stínicí techniku s inteligentním motorickým řízením dle definice uvedené v kapitole 11.

V případě, že je u stejné výplně otvoru navrženo více podporovaných opatření stínicí techniky, výše podpory se nesčítá


Více o dotacích   Online formulář žádosti

Zelená úsporám

Nová pobočka Praha - Horní Počernice

ALUROL spol. s r.o.
Náchodská 1037/78
Horní Počernice
Praha 193 00

+420 602 504 170
marek.dolecek@alurol.com
Otevírací doba:
PO   9.00 - 17.00
ÚT   9.00 - 17.00
ST   9.00 - 17.00
ČT   9.00 - 17.00
PÁ   8.00 - 15.00
Mimo otevírací dobu lze po domluvě na telefonním čísle +420 602 504 170.


Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku a to v Praze v Horních Počernicích, kde Vám rádi poradíme a ukážeme nás sortiment rolet, screenů, žaluzíí a vrat.

Vyhledat na mapě

SCREEN Eklipse UNI

Okenní screenová roleta Eklipse UNI je stínící systém, který zároveň poskytuje účinnou ochranu před větrem. V letních měsících zajistí ideální klima a ochranu před UV zářením. Perforovaná screenová tkanina umožňuje příjemný a přirozený výhled ven.

Více informací

Vytvořit poptávku

Inteligentní ovládání

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti. TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.


Více o inteligentním ovládání