Předokenní rolety

Rolety do překladu HELUZ

Jestliže jste na své stavbě použili tyto roletové překlady, nabízíme Vám profesionální montáž všech komponentů a výběr z několika možností ovládání rolet.

Způsoby montáže

Nejrozšířenějším typem montáže rolet do překladů HELUZ je zapuštění pouzder pro vodicí lišty do špalety. Ojediněle volí zákazníci dodatečné osazení lišt na hotovou omítku. V obou případech používáme rolety s kvalitními hliníkovými lamelami vypěněnými polyuretanem, které Vám firma ALUROL nabízí ve 25-ti barevných odstínech.

Ovládání rolet

Základním typem ovládání rolet je ruční ovládání, které je vhodné pro menší rozměry. Pro větší plochy nebo pro náročnější zákazníky nabízíme několik typů motorů, ať už základní pohon s tlačítkem na zdi nebo stále populárnější inteligentní pohon s ovládáním přes mobilní telefon.

Poptávka online

Inteligentní ovládání

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti. TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.


Více o inteligentním ovládání

Realizace